O firmě

KMK - Železářství a Stavebniny
 
Naše firma, Železářství KMK se sídlem v Uhříněvsi, byla založena už v roce 1991 a v roce 1995 byla rozšířena o prodejnu Železářství a Stavebniny KMK se sídlem v Říčanech u Prahy.
 
Na jaře roku 2003 jsme firmu v Uhříněvsi přestěhovali do nového objektu, na Novém náměstí, asi 300 m od původní provozovny. Druhou provozovnu se železářským zbožím, stavebními materiály, hmotami a ostatními potřebami najdete v Říčanech u Prahy na Černokostelecké ulici (hned na okraji Říčan, po levé straně, na hlavní silnici směrem na Kutnou Horu).
 
Co všechno u nás seženete?
 
Potřebujete vybavit kuchyni, koupelnu apod.? Pak jste u nás správně, protože tu najdete široký sortiment železářského zboží vhodného nejen pro kutily, ale i pro běžnou domácnost a třeba i rekreační objekty. Stejně tak v oddělení stavebnin najdou uspokojení svých potřeb i ti nejnáročnější zákazníci, protože náš sortiment výrobků je opravdu široký.
 
Našimi dodavateli jsou renomované firmy a tak můžeme svým zákazníkům poskytovat opravdu prvotřídní produkty a výrobky. Pokud nemáte přesnou představu o řešení svého problému, rádi Vám doporučíme optimální cestu. Poradíme i při výběru stavebních materiálů.
 
Veškeré konzultace jsou samozřejmě poskytovány v rámci našich služeb zcela zdarma.
 
Pokud zákazník při nákupu předloží svůj živnostenský list bude mu, po vzájemné dohodě, poskytnuta individuální sleva.
 
 
 
© 2016 KMKservis.cz
Novinky